Якісне просування сайтів

Якісне просування сайтів в системах глобально пошуку - це величезний комплекс робіт. Багато інформації щодо цих тематик є в глобальній мережі. Для початку слід визначитися щодо тематики сайту, а так само ключовими словами. Вибрати необхідні ключові слова можна в Wordstat Yandex або ж у Google AdWords. Якщо ви не знаєте як, то ми вам допоможемо.

розкрутка сайту

Контент для сайту

Далі слід скласти унікальний контент (текст для сайту, з картинками), у змісті якого знаходитимуться ключові слова. Мінімальний обсяг такого контенту повинен містити не міння 2000-3000 символів без обліків прогалин і не більше 3-х ключових слів. Вартість таких текстів становить близько 5-7 долара за 1000 символів (це без обліків пробілів). А означати одна стаття в середньому 10-21 доларів. А скільки вам там треба статей? Вже самі порахуєте.

Чому не можна просто скопіювати текст, з іншого сайту? - Це плагіат і злодійство, а пошукові системи за цим стежать і враховують це, підвищуючи або знижуючи сайти в пошуковій видачі. З цього, якщо ви все-таки вирішили зробити якісне просування сайту, без вище перерахованого це не вийти. Так само потрібно бути готовим фінансово і морально, адже наповнити інтернет сайт унікальними текстами коштує досить дорого (наприклад: 10 статей по 10 $ / шт = 100 доларів - і це лише статті), без урахування вартості створення сайту і індивідуального дизайну, логотипу, домену та хостингу. При навіть таких витратах, повністю оптимізований і готовий сайт не потрапить в ТОП 10 пошукових сторінок.

Просування сайту

Ось тільки після вище пророблених робіт і почнеться якісне розкручування сайту в системі глобального пошуку. Сюди входять заходи з купівлі місць під статті з необхідними анкорами, зворотних посилань, спрямовані до вашого сайту. Ми використовуємо просування статтями - білий спосіб просування, досить витратний, але надійний. Завдяки цьому всі наші клієнти отримують результативне просування сайту, з постійним зростанням відвідуваності і припливом нових відвідувачів і клієнтів на сайт.

Просування сайтів ціна

розкрутка сайтів цінаВитрати на одне ключове слово становить де то в середньому близько 22-35 доларів / місяць на середньо частотні запити. Виведення на першу сторінку сайту (ТОП десять) по потрібному ключовому запиту в системі пошуку Google (Гугл) становить близько 3-4 місяці, а в Яндексі 4-6 місяці. Це пов'язано з періодом оновлення глобальної бази систем пошуку. Після йде боротьба за лідируючі позиції. Наскільки швидко ви займете ТОП5 або ТОП3 позицій видачі залежить і від бюджету рекламної компанії та конкуренції по пошуковим запитам. Там боротьба йде постійно.

Ціна на просування сайту мінімум становить 250-300 доларів на місяць по 10-15 ключовими словами. Якісна розкрутка сайту дешевше коштувати не може. У результаті трьох місяців якісного просування сайту ви легко залучите на свій сайт близько 100 осіб за день, а через шість місяців - 200-250 відвідувачів / день.

Замовте просування сайту в нашому рекламному агентстві Sunstar і ми виведемо ваше інтернет представництво на новий рівень.